O mně

"Na dětství mám krásné vzpomínky. Lívance s čerstvým borůvkovým žahourem a domácí, do zlatova pečené kuřátko od mé babičky. Výraz "domácí pokrm" pro mě dodnes znamená, že se mohu těšit na gurmánský zážitek, že se sejdu s mými nejbližšími a opravdu si vychutnám třeba jen lívanec s jahodovým džemem. Miluji jíst pro potěšení a ne pro rychlé zaplácnutí "nedej bože" kuřetem z Gulagu.​

Velká Británie založila na počátku 21. století gastronomickou revoluci a já měla tu kliku být u toho. Uvědomila jsem si svoji diagnózu, kterou jsem místo léčení začala podporovat. Z Anglie jsem si přivezla nejen své příjmení, ale i nadšení a lásku k poctivému jídlu, dobrému vínu a především pravé čokoládě. Když jsem poprvé vyrobila a ochutnala lanýže ze 100% kakaové hmoty z Venezuely, té nejtučnější smetany a třtinového cukru, věděla jsem, že si tuto explosi chuti nemohu nechat jen pro sebe. Intenzita chuti byla tehdy tak silná, že mě přinutila jít a prozkoumat svět pravé čokolády hlouběji. Professional Chocolatier Diploma mi dodal kuráž postavit se na vlastní nohy a splnit si tak životní sen. 

Zabývám se především ruční výrobou čokoládových lanýžů a bonbonů z francouzské a belgické čokolády. K výrobě používám pouze ingredience, které mě nezklamou jak svým původem, čerstvostí, tak svou chutí, bez konzervantů a aromat. Čokolády doplňuji sezónními a lokálními surovinami, protože pevně věřím, že žít přirozeně v souladu s ročním obdobím dělá člověka šťastnějším.

Skladem obvykle naleznete jen pár čokolád. Vyrábím každý týden čerstvou dávku, proto Vám mohu zaručit jejich maximální čerstvost a zároveň kvalitu, protože mi každá projde rukou.

Mým cílem je představit Vám jak tradiční tak i nové neotřelé kombinace a uspokojit tak Vaše mlsné jazýčky".

 

DOBROU CHUŤ