Nakupte u nás v e-shopu v období 6.- 20.10.2019 a my vás odměníme jak jinak než čokoládou. Za nákup v hodnotě 1000kč od nás dostanete 10 pralinek, za 2000kč 20 pralinek, za 3000kč 30 pralinek atd. Objednávky obsahující vánoční produkty začneme odesílat 14.11.2019, pokud potřebujete dříve, napište nám prosím do poznámky. Děkujeme vám za přízeň a přejeme krásný podzim.

O mně

"Na dětství mám krásné vzpomínky. Lívance s čerstvým borůvkovým žahourem a domácí, do zlatova pečené kuřátko od mé babičky. Výraz "domácí pokrm" pro mě dodnes znamená, že se mohu těšit na gurmánský zážitek, že se sejdu s mými nejbližšími a opravdu si vychutnám třeba jen lívanec s jahodovým džemem. Miluji jíst pro potěšení a ne pro rychlé zaplácnutí "nedej bože" kuřetem z Gulagu.​

Velká Británie založila na počátku 21. století gastronomickou revoluci a já měla tu kliku být u toho. Uvědomila jsem si svoji diagnózu, kterou jsem místo léčení začala podporovat. Z Anglie jsem si přivezla nejen své příjmení, ale i nadšení a lásku k poctivému jídlu, dobrému vínu a především pravé čokoládě. Když jsem poprvé vyrobila a ochutnala lanýže ze 100% kakaové hmoty z Venezuely, té nejtučnější smetany a třtinového cukru, věděla jsem, že si tuto explosi chuti nemohu nechat jen pro sebe. Intenzita chuti byla tehdy tak silná, že mě přinutila jít a prozkoumat svět pravé čokolády hlouběji. Professional Chocolatier Diploma mi dodal kuráž postavit se na vlastní nohy a splnit si tak životní sen. 

Zabývám se především ruční výrobou čokoládových lanýžů a bonbonů z francouzské a belgické čokolády. K výrobě používám pouze ingredience, které mě nezklamou jak svým původem, čerstvostí, tak svou chutí, bez konzervantů a aromat. Čokolády doplňuji sezónními a lokálními surovinami, protože pevně věřím, že žít přirozeně v souladu s ročním obdobím dělá člověka šťastnějším.

Skladem obvykle naleznete jen pár čokolád. Vyrábím každý týden čerstvou dávku, proto Vám mohu zaručit jejich maximální čerstvost a zároveň kvalitu, protože mi každá projde rukou.

Mým cílem je představit Vám jak tradiční tak i nové neotřelé kombinace a uspokojit tak Vaše mlsné jazýčky".

 

DOBROU CHUŤ